Tuesday, April 28, 2015

Sel nädalal,,,

,,, on meil natukene teistsugused tegemised. Esmaspäevast kolmapäevani on meil koolis lahtiste uste päev ja külalised võivad meile tundi vaatlema tulla. Oleme andnud ka võimaluse teistel tundi anda. Esmaspäeval käis meie klassis meie kooli vilistlane Kristina Schults ja andis esimese ja teise tunni ajal eesti keelt ja matemaatikat. Kolmas tund oli meil kunstiõpetus, mille poolepealt tuli tundi andma Airi Metsaäär, kuna õp Ragne läks suuremate õpilastega võistlusele. Neljandat tundi kehalist kasvatust andis direktor Piret Kallaste. Kehalise kasvatuse tunniga ühines esimese klassiga ka kuues klass. Kiitus mõlemale klassile, kes üksteisega nii hästi läbi sai ja üksteist aitasid.
Teisipäeval oli meil esimene tund eesti keel mida andis oma õpetaja. Teine tund oli kehaline kasvatus. Tundi andis Viisut Siim, kes on ka meie koolis saalihoki treener ja kes õpetas meile täna samuti saalihokit. Abilisteks olid tal kuuendast klassist Arnet ja seitsmendast klassist Jevgeni, kes aitasid saalihokis väravat kaitsta.
Kolmas ja nelajs tund olid meil muusika ja kunstiõpetus. Muusikat ja kunstiõpetust andis meile täna  Kehtna Põhikooli vilistlane Regina Schults. Regina on olnud meie koolis kunagi tubli laulja ja tegeleb laulmisega praegugi, seega muusika tund kukkus välja väga hästi. Kunstiõpetuse tunnis valmisid ilusad emadepäeva kaardid. Kõikidele julgetele tunni andjatele on meil loomulikult olnud ka kingitused- kooli pildiga ilus kruus.
Suured tänud kõikidele julgetele, kes meile tundi andsid ja tänud ka vanematele kes võtsid vaevaks piiluda meie klassiruumi, et meie tegemistest osa saada.

No comments:

Post a Comment