Sunday, May 10, 2015

Kooli sünnipäev

 
27.-30.04. oli koolis traditsioonile sünnipäevanädal.
27.-29. aprill olid lahtiste uste päevad ning kõik vanemad olid oodatud vaatama, kuidas tema laps tunnis õpib ja kuidas õpetaja õpetab.
Tore, et paljud vanemad leidsid aega tunde külastada. Nendel päevadel andsid osasid tunde külalisõpetajad. Esmaspäeval õpetas jalgpalli Alo Bärengrub, 1. ja 4. klassile oli õpetajaks Kristina Schults, 5. klassile andis inimeseõpetust Estel Laagus. Teisipäeval andis kehalist kasvatust Siim Viisut ja Minna ning Anette. 1. ja 4. klassile oli õpetajaks Regina Schults, loodusaineid andis Hardi Haasar, 5. ja 8. klassi poistele andis tundi Monika Pavelson ja 9. klassile Mariliis Vest. Kolmapäeval andis 4. klassile tundi Kaire Tähe ja  8. ning 7. klassile Liisi Mölder.

Tänan kõiki, kes olid õpetajateks ja muutsid ainetunnid nendel päevadel teistsugusteks.

29. 04 toimus pidulik vastuvõtt kooli tublidele õppijatele ja õpetajatele. Vastuvõtule oli kutsutud 42 õpilast koos vanematega. Neile esines Valtu kammerkoor. Neljapäeval tähistasime kooli 172. sünnipäeva. Hommikul esinesid 5.-9. klassi õpilastele vilistlased Pedro Pregel, Laura Raid, Raili Reispass, Mariliis Vest. 1.-4. klassil olid tegelused töötubades. Sünnipäevakontserdil oli üllatusesinejaks Gret Paia.
Õpilastele see väga meeldis. Meie klassi õpilased käisid pärast endale ka autogrammi küsimas.

 
Pärast toimus aktus, kus kiitsime neid õpilasi, kes on kooli esindanud vallas ja maakonnas saavutades seal auhinnalise koha ning osalenud vabariiklikel võistlustel/olümpiaadidel. Tänukirja said 62 õpilast.
Esile tõstaks Andres Kauri, kellel on saavutusi igal alal.
Andrese saavutused: Eesti loodusteaduste olümpiaadi eksperimentaalvooru III koht, üldarvestuse 12. koht, maakonnas I koht; matemaatika-, bioloogia- ja keemiaolümpiaadil maakonnas I koht, geograafiaolümpiaadi II koht;Vilde etluskonkursil maakonnas III – IV koht; XII Eesti koolinoorte mälumängumeistrivõistluste Raplamaa eelvooru III koht; Rapla maakonna koolinoorte lauatennise MV I koht, lauatennise võistkondlikul EV II koht, 6.-9. klass korvpalli MV III koht; koolinoorte sisekergejõustiku uue aasta võistlus 60mtj II koht, kaugushüppes III koht.
 
Aktus lõppes 7. klassi humoorikate sketšidega meie vilistlaste elust.
Tänan kõiki, kes aitasid kaasa sünnipäevanädala korraldamisel.
 
Tekst on pärit Kehtna Põhikooli kodulehelt.

No comments:

Post a Comment