Friday, September 11, 2015

Väike tagasiside spordinädalast

Täna tuimus meil koolis "Reipalt koolipinki" raames algklassidele orienteerumine. Suuremad klassid koostasid väikestele orienteerumisraja ja ülesanded. Kaardi järgi sai punktist punkti käia ja ülesandeid lahendada. Väga põnev oli. 

Hommikul oli meil kogunemine aulas ja tehti kokkuvõtteid spordinädalast. Anti üle spordipäeva diplomid. 


Peale diplomite üleandmist avaldati üleeuroopalise spordinädala tulemused. Meie klass oli ka sel korral väga tubli. 
Valiti välja aktiivseim poiss, tüdruk, õpetaja ja klass ning palju teisi auhindu. Kuna meie koolis on palju aktiivseid spordipoisse, siis tõmmati loosi ja aktiivseima spordipoisi auhinna sai meie klassi Ronan. Tüdrukutest sai aktiivseima sporditüdruku auhinna meie klassi Saskia. Mõlemad said auhinnaks ilusad sinised spordipluusid ja Saskia sai ka reisipileti Tallinkilt.

Ronan võitis ka neljapäevase limbo algklassi poiste seas. Meie klassi Maribel võitis aga fotokonkursi. Mõlemad said auhinnaks raamatu "Sporditäht 2000". Maribel saatis fotokonkursile väga vahva pildi.
Teisipäevases orienteerumises said alglasside arvestuses tüdrukutest esikoha Eliise ja Amiina. Nemad said endale uued jooginõud.
Spordinädala aktiivseima õpetaja tiitli sai õp. Ragne Falilejev. Ja lõpuks kuulutati välja ka spordinädala aktiivseim klass. Selle tiitli sai meie kooli 2. klass. Juhhuuu! Kingikotist sai iga õpilane endale kõrremahla, pisikese pudrupaki, kakaopulbri, maiustust ja väikse vihiku tervislikust kaerahelbepudrust.

Valiti välja ka teisi auhindu, kuid meelde jäid vaid need, mis oma klassiga seotud olid. Spordinädala pikem tagasiside pannakse ülesse kooli kodulehele esmaspäeval. Kõik võivad endale nüüd ühe suure pai teha. Jätkame samas vaimus.

No comments:

Post a Comment